Naukowe artykuły oraz informacje

Producenci niezawodnych wirówek koszowych

1 240

Jesteś przedsiębiorcą i właśnie poszukujesz odpowiedniej wirówki koszowej na sprzedaż? W trakcie poszukiwań najlepszego modelu, warto sprawdzić asortyment przede wszystkim znanych i niezawodnych producentów oferujących sprzedaż maszyn przemysłowych. Do tej grupy należą między innymi takie firmy, jak Ellerwerk, Ferrum i GFT Trenntechnik.

Wirówki koszowe – maszyny niezbędne w różnych sektorach przemysłu

Wirówki koszowe to maszyny, które dobrze sprawdzają się w różnych sektorach przetwórstwa i produkcji. Urządzenia tego typu służą m.in. do separowania poszczególnych substancji – zarówno cieczy z cieczy, jak i ciał stałych z cieczy. W praktyce działanie wirówek koszowych opiera się na bardzo dużej sile odśrodkowej, która w znacznym stopniu skraca proces osiadania ciężkich cząstek na dnie. Wysokiej jakości wirówki koszowe od tak renomowanych producentów, jak Ellerwerk, Ferrum i GFT Trenntechnik znajdziesz choćby w ofercie Foeth – https://www.foeth.com/pl/wirowki/wirowki-koszowe.

Wirówki koszowe na sprzedaż od Ellerwerk

Ellerwerk to niemiecka firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji maszyn przemysłowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1890 roku i w ciągu ponad 100 lat działalności, wyspecjalizowało się w produkcji profesjonalnych maszyn procesowych przeznaczonych do sedymentacji, czyli procesu polegającego na oddzieleniu ciał stałych od cieczy o różnym stopniu gęstości. Firma zasłynęła zwłaszcza wysokiej klasy wirówkami koszowymi zróżnicowanymi m.in. pod względem prędkości wirowania, średnicy wlotu, maksymalnym ciężarem załadunku, wielkością koszy czy mocą silnika. Od 2007 roku Ellerwerk stanowi integralną część firmy HEINKEL, która widnieje jako producent najnowszych wirówek koszowych na sprzedaż.

Sprzedaż maszyn przemysłowych marki Ferrum

Ferrum to kolejna firma, którą warto wziąć pod uwagę na etapie poszukiwania maszyn przemysłowych na sprzedaż. Przedsiębiorstwo powstało w Szwajcarii i zajmuje się produkcją wirówek koszowych już od 1935 roku. Przez lata działalności, Ferrum zyskało miano jednego ze światowych liderów w produkcji oraz sprzedaży wirówek koszowych i pulsacyjnych. Do asortymentu firmy należą także profesjonalne urządzenia myjące i maszyny przemysłowe przeznaczone do produkcji puszek do pakowania żywności oraz napojów. Co ciekawe, koncern posiada swoje placówki w różnych krajach, m.in. w Chinach, USA, a także Indiach. Od 2018 roku firma obecna jest również w Polsce.

Sprzedaż sprzętu technologicznego od GFT Trenntechnik

GFT Trenntechnik to kolejna, europejska firma, która odniosła sukces na rynku sprzętu technologicznego i maszyn przemysłowych. Choć w porównaniu do dwóch poprzednich przedsiębiorstw GFT Trenntechnik jest stosunkowo młodą firmą (istnieje od 1990 roku) to szybko wyróżniła się na tle konkurencji poprzez produkcję wysokiej klasy urządzeń przemysłowych – w tym wirówek koszowych, które dziś są dostępne w ofercie Foeth. Firma narodziła się w Viersen, niewielkim mieście w Niemczech i aktualnie specjalizuje się w produkcji wysoce zaawansowanych obieraczek oraz wirówek pionowych i poziomych, które znajdują zastosowanie między innymi w branży farmaceutycznej i chemicznej.

Artykuł sponsorowany.

Zostaw odpowiedź